Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/phubajt/ftp/00_WSZP/templates/wszp/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dzień dziecka w Szpitalu

Już po raz drugi Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowało w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, dla dzieci Oddziału Chorób Dziecięcych i Chirurgii – Dzień Dziecka.

Niespodzianka dla małych pacjentów był spektakl „Czerwony Kapturek" przygotowany przez wolontariuszy - młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu pod kierunkiem mgr Beaty Kryńskiej.

Ponadto wolontariusze – młodzież I Liceum Ogólnokształcącego

i Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu oraz członkinie Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu wręczyli samodzielnie zebrane prezenty : maskotki, bajki, gry planszowe, puzzle oraz słodycze.

Wspólne zabawy i pląsy w kolorowej świetlicy pozwoliły choć na chwile zapomnieć dzieciom o tym, że są chore i przebywają w szpitalu.

Przemyskie Centrum Wolontariatu dziękuje wszystkim wolontariuszom za serce i radość przekazywaną chorym dzieciom w trakcie całorocznego dyżuru w świetlicy na Oddziale Chorób Dziecięcych w szpitalu.

Kategoria: